Paweł Kluz: nowy wymiar iluzji

Tajniki iluzji poznawał w Stanach Zjednoczonych. Stała się ona dal Niego sposobem na życie. Specjalizuje się w tzw. close-up i table-hopping, czyli iluzji demonstrowanej w bardzo bliskiej odległości od oglądających. Od 1996 roku oferuje profesjonalną rozrywkę „na wyciągnięcie ręki.” Aranżacja trików, humor sytuacyjny oraz gagi skierowane są w stronę dorosłego odbiorcy.

Wielokrotnie gościł w Kanadzie i USA bawiąc Polonię kanadyjską i amerykańską, a także bywalców nowojorskich pubów i restauracji. Występował chociażby u boku takich ludzi showbiznesu jak Zbigniew Wodecki, Maciej Stuhr, Kabaret „Rak” i Alosza Awdiejew. Dla Państwa potrzeb, przeprowadza pokazy w języku angielskim.

 

W ofercie między innymi:

Interaktywna iluzja przy stolikach gości, którzy są na bieżąco angażowani w triki. Wielokrotnie iluzja ma miejsce w ich własnych dłoniach. Karty, monety znikają i pojawiają się a banknoty lewitują na ich oczach. Wszystko na wyciagnięcie ręki. Poza tym, występ ubarwiony jest mnóstwem gagów, dowcipnym i inteligentnym komentarzem i solidną dawką humoru.

Tajniki oszustw karcianych przy stole do gry. Tajemnice hazardzistów „od kuchni”. Demonstracje pokerowych rozdań, gry w oczko i trzy karty. Widowiskowe tasowania i popisy z kartami. Ten rodzaj pokazu świetnie komponuje się z motywem kasyna i klimatem prohibicji  i jest zawsze hitem na bardziej kameralnych imprezach. Co pewien czas iluzjonista zajmuje miejsce krupiera i odsłania tajniki hazardu. „Wielki Szu” z bliska.

Pokazy na targach. Promowanie marki klienta przez inteligentne wykorzystanie produktów lub przesłania firmy w trikach. W tych czasach potrzeba, żeby prosta wiadomość dla potencjalnych klientów, została przekazana w unikalny sposób. Stanowisko, które się wyróżnia, przyciąga największa liczbę ludzi.

Dla większej grupy gości, 20-minutowy pokaz sceniczny. Humor, komiczne rekwizyty i goście na scenie.

Pasja i zamiłowanie w każdym geście!!!